Поиск | Контакты

Средство защиты растений "Зенкор".
Зенкор
Діючі речовини: метрибузин

Препаративная форма: водорозчинні гранули, 70%

Упаковка: 20 г, 100 г.

Спосіб використання

Норма витрати препарату для знищення бур'янів до сходів картоплі залежить безпосередньо від типу грунту. На легких грунтах достатньо 5,0 г на 1 сотку, на середніх до 10 г, а на важких до 15 г. Для обробки однієї сотки достатньо 4 л робочого розчину. Найкраще обробляти тоді, коли картопля ще не зійшла, а бур'яни вже на поверхні грунту.

Для захисту томатів від бур'янів при безрозсадному вирощуванні проводять обприскування посівів у фазі 2-4 листка у культури, з нормою витрати 7,0 г на 1 сотку, а при розсадному - обприскують грунт до висадки розсади 11,0-14,0 г на 1 сотку. В теплицях та парниках Зенкор® не можна застосовувати, бо це може викликати фітоток-сичність культурних рослин.

На посівах люцерни другого року препарат вноситься в період спокою до початку відростання культури. Норма внесення — 0,75-1,0 кг/га.
На сої обприскування Зенкором проводять або під час посіву, або безпосередньо після посіву, до появи сходів культури з нормою витрати 0,7 кг/га.

Крім вищезгаданих культур в європейських країнах ЗЕНКОР широко застосовують:
- на зернових колосових культурах проти широколистих бур'янів в стадії кущення, з нормою витрати 0,15 кг/га;
- на кукурудзі в стадії до 6-ти листків в суміші з 2,4 О, з нормою витрати 0,15 кг/га;
- на еспарцеті, так само як і на люцерні;
- на моркві, коли корінь досягає розміру олівця, з нормою витрати 0,3-0,5 кг/га; на горохові в стадії 1-3 листка, з нормою витрати 0,3-0,5 кг/га;
- на спаржі до появи сходів: 0,7-1,0 кг.

Похожие новости